Цены на услуги

Дизайн інтер'єру апартаментів у ЖК «Олімпієць», м. Одеса. Загальною площею 21м.

Невелика квартира знаходиться в новому 13-поверховому будинку з підземним паркінгом. Житловий комплекс знаходиться у зеленій зоні з чудовою інфраструктурою та недалеко від моря.

Ванна кімната має невеликі розміри та її площа становить 3,5 м.кв. Але це не заважає розташувати в санвузлі усе необхідне. У пеналі, що знаходиться біля душової кабіни, за фасадом знаходиться пральна машина. Зверху - розташована система зберігання, яка допоможе підтримувати в санвузлі порядок і мати під рукою різні необхідні речі. Простір над підвісним унітазом також відвели під систему зберігання. І я думаю, місця для косметики моїй Замовниці вистачить.

Інтер'єр виконаний у світлих тонах із керамічною плиткою під дерево для підлоги.

Як буде проведено монтаж керамічної плитки, залежить від малюнка чи фактури самої плитки. У цьому інтер'єрі плитка розташована вертикально і це обумовлено імітацією мармурової поверхні. Білий мармур з благородними золотими та коричневими прожилками.

Приглушений золотий колір фурнітури, змішувачів та душової системи підтримує інтер'єр загалом і робить його гармонійним.