Цены на услуги

Дизайн інтер'єру апартаментів у ЖК «Олімпієць», м. Одеса.

Апартаменти розташовані в новому 13-ти поверховому будинку з підземним паркінгом. Житловий комплекс знаходиться біля парку з прекрасною інфраструктурою і неподалік від моря.

Для моєї замовниці дані апартаменти є літньою резиденцією, де вона зможе чудово почуватися під час своєї відпустки.

Апартаменти мають загальну площу 21 м.кв, з яких 3,5 м.кв. займає ванна кімната. Але така маленька площа не завадила мені спроектувати та реалізувати проект з усі уподобаннями замовника. Приміщення виконане у контрастній сірій гамі з додаванням акцентів. Головним акцентом є великий, комфортний та м'який диван. Звичайно, він не зможе замінити повноцінне ліжко, але в такому маленькому просторі доводиться віддавати перевагу компактним меблям.

Кухонний гарнітур, виконаний з гладких фасадів, суміщений з барною стійкою, яка слугуватиме і обідньою зоною. Керамічний фартух виконаний із керамограніту з текстурою під натуральний камінь, глибокого темно-сірого кольору з білими прожилками. Для підлоги та стіни використана плитка з однієї колекції, плитка великого формату і це допомагає зробити поверхню монолітною, цільною. А також візуально розширити простір, стерти межі між підлогою та стіною.

У зоні передпокою знаходиться велика шафа, де була спроектована одна з секцій під технічні потреби. А також зону передпокою відокремила від основного приміщення за допомогою сучасної люстри. Для стін -декоративна штукатурка з ефектом старіння.

Це найменша площа, з якою я працювала. І я із завданням упоралася!