Дизайн кухні об'єднаної з вітальнею в сучасному стилі. Загальною площею 18м.кв.

У сучасний світ пандемія внесла свої зміни і багато хто почав працювати віддалено. І постало нове завдання - повноцінне робоче місце. Як ви можете бачити на візуалізації, з новим завданням я впоралася. Гостьова розділена на три зони: зона відпочинку, обідня та робоча. Кутовий робочий стіл дозволяє комфортно провести повноцінний робочий день, не виходячи із дому.

Візуальне зонування між обіднім столом та робочою зоною виконано за допомогою декоративних дерев'яних рейок та підвісної люстри. У зоні відпочинку є комфортний диван приглушеного зеленого кольору. У гостьовій, на перший погляд невеликого розміру, за потребою можна і працювати, і приймати гостей та відпочити на дивані. Сім'я зможе більше часу проводити разом та насолоджуватися своєю затишною оселею.

У цьому інтер'єрі використала природні, приглушені кольори. Пісочні відтінки для стін, а також натуральне дерево для підлоги та декоративних рейок. Натуральні відтінки допомагають досягти затишного та врівноваженого інтер'єру.

Для кухонного гарнітура зупинилася на білому кольорі. Так само білий колір використовувала для обіднього та робочого столу. Кухня виконана до стелі з гладкими фасадами, білого кольору, без ручок. Для керамічного фартуха обрала плитку «кабанчик» оливкового, приглушеного кольору. Колір керамічного фартуха та колір оббивки для дивану перегукуються, поєднуючи кухню та вітальню.

Освітлення для кухні-вітальні спроектувала з урахуванням усіх потреб, які можуть виникнути у цьому приміщенні. Правильно організоване освітлення – це дуже важливий момент у розробці будь-якого дизайн-проекту. У приміщенні є загальне освітлення, яке знаходиться в зоні кухні та в зоні робочого столу, що дозволяє заповнити кімнату основним світлом. Також є робоче освітлення. Це підсвічування стільниці на кухні та настільна лампа на робочому столі. Ще додала декоративне освітлення для ніші із келихами. І зональне освітлення – підвісна люстра над обіднім столом. Так що світлові сценарії можна вибирати, виходячи з потреб кожного члена сім'ї.

Продумана до дрібних деталей кухня-їдальня - завжди відмінний варіант для збереження простору у Вашій квартирі.