Дизайнер iнтер'єру Наталiя Чабан

Я, Наталя Чабан, займаюся створенням дизайн-проектів для житлових і громадських приміщень. До житлових приміщень належать: квартири і будинки, до громадських: кафе, готелі, магазини, офіси, beaty (б'юті) салони. З 2008 року до 2016 року працювала в будівельній компанії на посаді дизайнер.

З 2016 року я працюю як приватний дизайнер інтер'єру. Пропрацювавши в будівельній компанії близько восьми років, зможу з впевненістю сказати, що на сьогоднішній день я маю хороший досвід і практику в своїй справі.

Я пропоную два варіанти дизайн проекту

У перший варіант входять всі необхідні креслення для проведення ремонтних робіт, такі як:

 • обмірний план;

  план демонтажу і монтажу;

  план розташування меблів та обладнання;

  розташування освітлювальних приладів;

  вимикачі і розетки;

  план покриття підлоги із зазначенням кількості підлогового покриття;

  план розташування сантехнічних приладів;

  розгортки стін з розкладкою керамічної плитки або декоративних елементів.

  У кожному проекті кількість листів може змінюватися і на пряму залежить від типу приміщення і обраного стилю.

Другий варіант проекту - це всі необхідні креслення і візуалізація. Візуалізація - це концептуальне рішення, де Замовник може побачити як буде виглядати об'єкт по закінченні ремонта.

Час на виконання дизайн проекту відрізняється. Термін виконання першого варіанта від двох до чотирьох тижнів, у другому варіанті терміни безпосередньо пов'язані з обраним стилем.

Також маю досвід виконання дизайн проекту дистанційно.

Таких проектів було кілька. Це дуже цікавий досвід! Коли виконується проект дистанційно, всі креслення відправляються на електронну пошту поетапно, з детальним описом. Необхідно зробити не тільки два-три варіанти перепланування з розстановкою меблів, а ще дати пояснення до кожного варіанту, дати повний опис кожного вузла і елемента. У дистанційних проектах дуже допомагає візуалізація.

На першу зустріч із Замовником я беру приклад проекту, який був зроблений мною раніше. Замовник зможе побачити і зрозуміти на скільки детальні проекти я роблю.

Авторський нагляд і супровід.

Кваліфікований авторський нагляд в будівництві є частиною дизайн проекту, який був розроблений дизайнером для Вашого приміщення. І не важливо, де Ви плануєте проводити ремонтні роботи: в квартирі або будинку, в кафе або ресторані, в медичній клініці або в салоні краси. Для створення дизайн проекту, який Ви створювали разом з дизайнером, необхідний авторський нагляд дизайн інтер'єру. Це допоможе Вам заощадити Ваш час і Ваші кошти.
 

Одна з основних послуг - це ведення авторського нагляду на стадії реалізації проекту, яке проводиться протягом усього періоду ремонтних робіт. Дизайнер здійснює контроль при веденні ремонтних робіт на кожному етапі і здійснення робіт відповідно до затвердженої документації.
 

Як здійснюється контроль? На початку кожного етапу дизайнер і кваліфікований фахівець зустрічаються на об'єкті і обговорюють майбутні ремонтні роботи. Дизайнер відповідає на виниклі питання і дає докладні пояснення до технічної документації. Якщо виникають необхідність - може внести правки в існуючі креслення в дизайн проекті. Це допомагає дизайнерові бути в курсі всіх змін, які відбулися на об'єкті.
 

По закінченню кожного етапу проводиться перевірка виконаних робіт відповідно до креслень.
 

Чим більше фахівець від дизайнера отримає інформації і пояснення, тим менше буде вноситься змін, менше буде недоліків і помилок. Тим менше часу витрачається на ремонт. І Ви не витрачаєте час на відвідування об'єкта та ведення контролю на кожному етапі.
 

Так само в авторський нагляд входить підбір декоративних матеріалів, освітлення, меблів, текстилю та декоративних елементів.
 

Мої переваги.

Мій досвід роботи, як дизайнера інтер'єру становить близько десяти років. Я здійснюю повний комплекс послуг від створення проектно-креслярської документації до підбору декоративних матеріалів і авторський нагляд. Маю уявлення в якій послідовності виконуються ремонтні роботи. Більш детальну інформацію Ви зможете прочитати в моїй статті "В якій послідовності виконуються ремонтні роботи."
 

Кожен дизайн проект детально опрацьований, як то проект квартири, проект офісу, проект кафе, проект ресторану або проект готелю. У проект дизайн входить візуалізація приміщення, технічна документація і креслення із зазначенням всіх даних, необхідних для максимально точного втілення авторського задуму.
 

Так само пропоную ведення авторського нагляду. Моя присутність на об'єкті на початку кожного етапу допоможе правильно донести інформацію фахівця. В кінці кожного етапу перевіряю виконання відповідно до креслень. Так само даю рекомендації в якій послідовності проводити закупівлю декоративних матеріалів, таких як керамічна плитка, шпалери, покриття для підлоги, освітлення.
 

Я активно вивчаю ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів, що дозволяє завжди бути в курсі сучасних тенденцій.

Мені подобається, тим чим я займаюся! Мені подобається можливість зустрічати цікавих і різних людей! Створювати і бути причетною до цього процесу!

По закінченню роботи на одному об'єкті, моя Замовниця мені сказала, що вона і не могла собі уявити, що дизайнер так детально може розбиратися в електро фурнітурі, в сантехнічних приладах і в порядку проведенні ремонтних робіт. Їй здавалося, що завдання дизайнера складається з вибору шпалер, кольору штор і декоративних елементів. Для мене це була висока оцінка моєї роботи. А так само дуже приємно і говорить про мій професіоналізм, коли Замовники звертаються знову і мене рекомендують своїм друзям і знайомим.
 

Я активно вивчаю ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів, що дозволяє завжди бути в курсі сучасних тенденцій. Буду рада допомогти Вам у створенні цікавих, індивідуальних, якісних проектів. Проекти, які повністю відповідають вашому стилю життя!

Що ви отримаєте працюючи зі мною?

1 one один первый

Мій досвід роботи. Як дизайнер інтер'єру я працюю вже близько десяти років.

2 two два второй

Дизайн проект, в який входить візуалізація приміщення, технічна документація і креслення із зазначенням всіх даних, необхідних для максимально точного втілення авторського задуму.

3 three три третий

Авторський нагляд. Моя присутність на об'єкті на початку кожного етапу допоможе правильно викласти інформацію фахівця. В кінці кожного етапу перевіряю виконання відповідно до креслень. Для нашого з вами спокою

4 four четыре четвёртый

Сучасний дизайн. Я активно вивчаю ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів, що дозволяє завжди бути в курсі нових тенденцій.