Були часи, коли, замовляючи дизайн проект інтер'єру, нам пропонували крім креслень, ручні ескізи. Ми бачили зображення нашого майбутнього інтер'єру, виконаного олівцем або фарбами. Це був досить трудомісткий процес і для внесення змін доводилося виконувати роботу заново. Зараз, в епоху технічного розвитку, дизайнерам на допомогу прийшли дуже цікаві програми, які дозволяють виконати ескізи і вносити необхідні зміни набагато швидше. Якщо раніше це називалося ескізування, то сьогодні ми найчастіше чуємо -3d візуалізація.

Що таке 3d візуалізація інтер'єру? Це концептуальне рішення Вашого майбутнього інтер'єру. Ви можете побачити, як буде виглядати Ваша квартира, або будинок, або кафе, або салон краси або магазин, після закінчення ремонту.

Є можливість внести зміни в проект на початковій стадії, в процесі обговорення. Якщо Замовник не може визначиться яку колірну гамму застосувати на об'єкті, дизайнер пропонує кілька варіантів. Є сумніви з приводу обраного стилю, теж на допомогу приходить візуалізація.

Так само 3d візуалізація допомагає при виборі оздоблювальних матеріалів, меблів та освітлення. Візуалізація нам дає правильний напрямок, а наше завдання - дотримуватися обраного курсу.

Я пропоную своїм Замовникам два варіанти дизайн проекту. Перший варіант: всі необхідні креслення для проведення ремонтних робіт. У цьому варіанті 3d візуалізація відсутня, але це не означає, що при виборі оздоблювальних матеріалів або освітлення у нас виникнуть труднощі. Я можу сказати, що в творчому процесі по підбору меблів, шпалер, освітлення і керамічної плитки Замовник бере безпосередню участь. Моє завдання - бути поруч і трохи коригувати. На початку Замовники трохи губляться у великій різноманітності асортименту. Але з часом, можу з упевненістю сказати, починають отримувати задоволення від процесу.

У другому варіанті дизайн проекту Ви можете замовити візуалізацію інтер'єру. Разом з кресленнями, Ви отримуєте і концептуальне рішення. Але хочу звернути Вашу увагу, що на виконання проекту з 3d візуалізацією необхідно трохи більше часу. Це треба враховувати при виборі дизайн проекту, а також відрізняється вартість двох дизайн проектів для інтер'єру. З 3d візуалізацією проект коштує дорожче, це пов'язано з трудомісткістю процесу і витраченим часом дизайнера на його виконання.

Нижче хочу розповісти, як проходить робота над проектом з візуалізацією на замовлення. В першу чергу нам необхідно визначиться з розстановкою меблів і устаткування, підготувати креслення по планувального вирішення. Це є основою нашої 3d візуалізацією, так як виконується для кожного об'єкта індивідуально і з чіткими розмірними прив'язками.

А далі починається робота дизайнера. Уже дизайнер, спираючись на свій досвід, на технічне завдання, яке отримав в процесі обговорення інтер'єру створює зображення кожного приміщення. Завдяки 3d візуалізації у нас є можливість побачити інтер'єр до найдрібніших деталей, зрозуміти загальну ідею і отримати максимально наближене зображення до реальності.